Studniówki 2017

Przełom stycznia i lutego to jeden z moich najbardziej ulubionych momentów w ciągu roku. Wtedy właśnie tegoroczni maturzyści przeżywają jeden ze swoich najpiękniejszych chwil w życiu.

Na sto dni przed maturą ubierają się w swoje najlepsze kreacje i zapominają o stresie związanym ze zbliżającą się maturą. A ja jestem tam żeby pomóc im te piękne chwile zapamiętać na zawsze za pomocą moich zdjęć.

Każda z tych imprez była wyjątkowa i właśnie tą wyjątkowość każdej z nich starałem się uchwycić na swoich zdjęciach. Nie można było nawet pomyśleć o chwili wytchnienia. Cały czas trzeba było być w gotowości żeby uchwycić wszystko: od poloneza po zabawy i tańce na parkiecie.

Za cel przed tym “sezonem studniówkowym” postawiłem sobie jak najszybsze obrobienie zdjęć i przekazanie ich klasie. Wyszedłem z założenia że warto poświęcić się i oddać zdjęcia w przeciągu tygodnia, kiedy maturzyści przeżywają jeszcze emocje związane z balem studniówkowym. Mimo dużego nakładu pracy plan udało się zrealizować w 100%, a jakość zdjęć w żadnym przypadku nie odbiegała od moich standardów.

Chciałem podziękować za zaufanie i zaproszenia na każdą ze studniówek. Obecność na każdej z nich była dla mnie wyjątkowym przeżyciem.
Do zobaczenia za rok!
Kacper

Leave a Comment